{{ user.uri }} {{ user.name }}
{{ selectedCurrency.symbol }}{{ paddedPrice(itemPrice(totalGiftsValue())) }}

Welcome to Chew chat

Welcome to Chew chat

Watch a show and start the conversation.

Loading messages...

Send a message to start the conversation.

Send a message to start the conversation with your viewers!

 • {{ ::message.created_at | cheapTimeAgo }}
  Played at {{ ::secondsToTime(message.position) }}
  {{ message.user.name }} donated a gift {{ message.user.name }} sent a gift
  {{ message.user.name }} sent a private gift
  {{ message.virtual_good.name }}
  {{ selectedCurrency.symbol }} {{ paddedPrice(itemPrice(message.virtual_good.value)) }}
  {{ ::message.track.name }}
{{ user.uri }} {{ user.name }}
{{ name.split('_').join(' ') }}
No matching emoji found.
Trending GIFs

Say Hello to {{ publishingUser.name }}

Show your support – it only takes a few seconds!

Show's Over

This show is no longer available. Follow DUNENI.cz to be sure you catch their next show.

Show’s over! {{ forwardingShow.user.name }} will play next (cancel).

Loading this show’s audience…

DUNENI.cz’s audience will appear here when they join this show.

DUNENI.cz livestream session /w Parallel Activity

March 5th

DUNENI.cz opět na tvojí obrazovce! První neděli v měsíci se již tradičně otevře magické oko do naší tajné základny v prostoru DJ Zkušebna.
Již pošesté se vám rozvlní obrazovky v rytmu drum&bassu. HD stream budete moci sledovat z pohodlí vašeho gauče, od brka na louce při 4G či na suché toaLTE na chalupě. Speciálním hostem jsou tentokrát Parallel Activity!

WATCH HERE: chew.tv/duneni

//// PARALLEL ACTIVITY /NEIGHBOUR+FROCK/ /////
DJ FROCK >>>
Aktivně působí na české taneční scéně jako dj a party promotér už 14 let. Až do roku 2006 se prezentoval výhradně industriálním klubovým technem pod svým původním pseudonymem Logick. Pak ale do jeho života zásadním způsobem vstoupil drum&bass a v roce 2008 i dubstep, což jasně určilo směr, kterým se do budoucna vydal. Je členem hudební produkce Nextwave, kterou v roce 2002 spoluzakládal a kde působí jako PR, party, booking manager a grafik. V období roků 2009 až 2012 byl součástí projektu alternativního internetového rádia DNBradio, kde společně s kolegou, slovenským djem Medikem, moderoval vlastní pořad o drum&bassu a dubstepu s názvem názvem DrumStep. Stejné jméno nese i jejich djský dubstepový projekt. Jeho rezidentním klubem je žižkovský klub Signal, kde od roku 2012 zároveň působí jako produkční.

DJ NEIGHBOUR >>>
Je zástupcem mladé české djské generace, který od samého začátku v roce 2007 projevoval neobyčejný talent pro hru na gramofony. Už po jednom roce hraní se dokázal prezentovat vynikajícími technickými dovednostmi a citem pro hudební selekcí. Ovlivněn vlnou drum&bassu realizoval své první djské krůčky společně s djem Blofeldem, se kterým později založil vlastní crew s názvem Bass Bros. Pod touto hlavičkou začal sbírat své první zkušenosti i jako promotér menších klubových akcí, jako např. Conflux, Underground Invasion, Drum Roll. V roce 2010 se v jeho „zlomeném“ repertoáru objevuje i dubstep, nicméně hlavní pozornost věnuje i nadále drum&bassu. Na začátku roku 2012 si dává od mixování a party života krátkou pauzu, do žil dostává novou svěží krev a vrací se na scénu jako člen nového uskupení s názvem 175bpm.cz. Tato formace je už dnes minulostí a v roce 2013 se tak stává vítanou posilou a členem rodiny produkce Nextwave. Pod touto lety prověřenou značkou v současné době pořádá v pražském klubu Cross (dříve NoD) drum&bassovou klubovku s názvem DNB Lounge.

Večerem vás provede DUNENI.cz crew. Těšit se můžete na sety všech djs a krátký rozhovor s hostem. Laďte nás každou první neděli vždy od 19:00 na chew.tv/duneni

LIVE dnb drum and bass #stream #prague dunenicz duneni mindgroove danoush wolfik eight-times

 • 311
 • 21
Up Next
{{ nextShow.thumbnail_label }}
{{ nextShow.name }}
 • {{ nextShow.plays_count | number }}
 • {{ nextShow.comments_count | number }}
More from DUNENI.cz